bestuur

Frank Stevens

Frank Stevens

Voorzitter
T 0485 18 54 58
voorzitter@kbfvzw.be

Voorzitter sinds AV van 2019.
Ondervoorzitter vanaf oprichting KBF (september 2007) t.e.m. de AV van 2018. Huidig mandaat als bestuurder loopt van 31 maart 2018 tot AV 2022.

Bart Vercruyssen

.

Ondervoorzitter
Ondervoorzitter vanaf AV 2020
T 0474 28 69 26
bart.vercruyssen@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2013. Huidig mandaat loopt van 15 mei 2020 tot 31 maart 2024.

Herman De Kegel

.

Secretaris
T 0486 60 35 65
secretaris@kbfvzw.be

Secretaris vanaf oprichting KBF (september 2007). Huidig mandaat loopt van 31 maart 2019 tot 31 maart 2023.

Yanick Bos

Yanick Bos

 

 

 

Penningmeester
T 0472 99 58 11
penningmeester@kbfvzw.be

Penningmeester vanaf 31 maart 2018. Huidig mandaat loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022

Paul Verzele

paul.verzele@kbfvzw.be
T 0478 25 67 84

Paul was penningmeester vanaf 20 maart 2010. Huidig mandaat als gewoon bestuurder loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022.
 

Sam De Smet

.

Bestuurslid 
T 0476 89 84 81
E sam.desmet@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2017. Huidig mandaat loopt van 15 mei 2020 tot 31 maart 2024.

Hans Kok

Hans Kok

 

 

 

Bestuurslid 
T 0497 63 14 72
E hans.kok@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2018. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022.

Tina Bollekens

Tina

Bestuurslid 

T 0472 70 46 01
E tina.bollekens@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2019. Huidig mandaat loopt van 31 maart 2019 tot 31 maart 2023.

Jan Cools

 

Foto van Jan Cools

Bestuurslid

T 0471 34 44 36

E jan.cools@kbfvzw.be 

Bestuurder vanaf 15 mei 2020. Huidig mandaat loopt van 15 mei 2020 tot 31 maart 2024.

Paul Leysen

Paul Leysen

 

 

 

 

Bestuurslid

T 0477 57 10 11

E paul.leysen@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 15 mei 2020. Huidige mandaat loopt van 15 mei 2020 tot 31 maart 2024.

 

Laatst aangepast
1 april 19